Jesteś tutaj: Start / Nasi specjaliści

Nasi specjaliści

 

Paulina Przystawska
Logopeda, neurologopeda, filolog polski, terapeuta ręki. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Gdańskiego.
Z pasją i zaangażowaniem wykonuję swój zawód. Posiadam doświadczenie w pracy terapeutycznej zarówno z dziećmi z różnorodnymi zaburzeniami mowy jak i dorosłymi z deficytami komunikacyjnymi o podłożu neurologicznym (afazja, dysartria) oraz z zaburzeniami emisji głosu (logopedia artystyczna, rehabilitacja głosu). Swoją pracę wykonuję uwzględniając indywidualne potrzeby i oczekiwania pacjenta wkładając w to serce i uśmiech. Stale poszerzam wiedzę w swojej dziedzinie.
e-mail: logopeda.nadzieja@gmail.com 

 

 

Karolina Świgoń
Jestem magistrem pedagogiki, specjalizacja diagnostyka pedagogiczna z edukacją międzykulturową oraz edukacja wczesnoszkolna z pedagogiką zaburzeń rozwojowych. Jestem dyplomowanym terapeutą i diagnostą integracji sensorycznej oraz terapeutą ręki. Na co dzień pracuję w przedszkolu, gdzie prowadzę zajęcia indywidualne z dziećmi, w Poradni natomiast zajmuję się terapią integracji sensorycznej. Nieustannie staram się udoskonalać swój warsztat terapeutyczny oraz poszerzać swoją wiedzę specjalistyczną, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki wybiorczości pokarmowej.
e-mail: terapeutasi.nadzieja@gmail.com

 

 

Martyna Kierul
Jestem absolwentką wczesnej edukacji, oligofrenopedagogiki, terapeutą czaszkowo-krzyżowym, terapeutą ręki. Od 2014 roku pracuje w przedszkolu jako terapeuta. Pracuje z dziećmi z różnymi niepełnosprawnościami głównie z osobami ze spectrum Autyzmu. Ukończyłam liczne szkolenia między innymi: logorytmika, terapia behawioralna, metodę W.Sherborne, terapię czaszkowo-krzyżową, terapię ręki. Prowadząc terapie skupiam się na indywidualnych potrzebach każdego dziecka.
e-mail: pedagog.nadzieja@gmail.com

 

 

Monika Brągiel
Psycholog, absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując z seniorami w Środowiskowym Domu Samopomocy „Kalina” w Lublinie. Od 6 lat pracuję na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży Wojewódzkiego Zespołu Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie. Na co dzień zajmuję się diagnozą psychologiczną oraz wsparciem psychologicznym dla dzieci i ich rodziców. Główne obszary, których dotykam w  pracy z młodymi pacjentami to zaburzenia depresyjne i lękowe, Całościowe Zaburzenia Rozwoju, zaburzenia odżywiania, zaburzenia zachowania i emocji.
e-mail: psycholog.nadzieja@gmail.com
tel. 576 848 618

 

Paweł Bodzon
Psycholog, socjoterapeuta, psychoterapeuta, mgr nauk o rodzinie – mediator pojednawczy. Pracą z dziećmi i młodzieżą zajmowałem się już na studiach prowadząc młodzieżowe grupy rozwojowe i obozy adaptacyjne dla studentów. Przez ostatnie lata realizowałem warsztaty profilaktyczno-wychowawcze prowadzone metodą dramy dla dzieci i młodzieży, oraz prowadziłem szkolenia z zakresu umiejętności wychowawczych dla rodziców i nauczycieli.
W Poradni zajmuje się diagnozą psychologiczną, prowadzeniem grup socjoterapeutycznych, psychoterapią indywidualną dla dzieci, młodzieży i dorosłych, oraz mediacjami pojednawczymi w rodzinie.
Pełnię funkcję dyrektora Poradni.
bodzon-psychoterapia.pl
e-mail: nppp.nadzieja@gmail.com

 

Współpracuje z nami również:

Andrzej Prószyński
Radca Prawny. Ukończyłem wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie, uzyskując w roku 2007 tytuł magistra prawa. Współpracowałem z kancelariami radców prawnych w Olsztynie, organizacjami pożytku publicznego (NGO), Urzędem Miasta Olsztyn oraz Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim.
Od 2010 roku jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie, po zdanym egzaminie radcowskim w 2013 roku,  zostałem wpisany na listę radców prawnych OIRP w Olsztynie pod nr OL-1480.
Moja działalność opiera się przede wszystkim na wieloletnim doświadczeniu w świadczeniu pomocy prawnej oraz na przestrzeganiu zasad etyki wykonywanego zawodu radcy prawnego.
Nadrzędnym moim celem  jest skuteczne doradztwo oraz pełne zaangażowania reprezentowanie interesów Klienta.
porady-prawne.olsztyn.pl
e-mail: biuro@radca-olsztyn.net

Kontakt

tel. 797 907 146

nppp.nadzieja@gmail.com

Wyszyńskiego 11
10-456 Olsztyn

Przejdź do kontaktu